همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

زنگ خطر واگذاری پارک پردیسان

رئیس ستاد محیط زیست شهرداری تهران گفت: ۱.۵ هکتار از پارک پردیسان با بتن جدا شد و خطر واگذاری پردیسان با این جداسازی تشدید شده است.

سید محمدهادی حیدرزاده در گفت‌وگو با فارس، به دیوارکشی انجام شده در پارک پردیسان اشاره کرد و گفت: دیوارکشی کامل شده و از نوروز قسمتی از پارک پردیسان به صورت جزیره‌ای جدا شده است.

مشاور شهردار تهران در امور محیط زیست با بیان اینکه دلیل این جدایی هنوز مشخص نیست، گفت: گزارشی در این زمینه به شورای شهر ارائه کرده‌ایم و اعضای شورا احتمالا مسئولین محیط زیست را به شورا دعوت خواهند کرد تا ابهامات موجود برطرف شود.

حیدرزاده گفت: خطر واگذاری پردیسان با این جداسازی تشدید شده است و بهتر است هر چه سریعتر ابهامات موجود برطرف شود.

وی با بیان اینکه  ۱٫۵ هکتار از پارک پردیسان جدا شده است، گفت: این بخش قسمت اداری پارک است که با بتن، نرده‌کشی و گذاشتن دروازه و ورودی‌هایی جدا شده است.

وی ادامه داد: از نوروز امسال دروازه‌های شمالی و جنوبی این قسمت گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه محیط زیست درخواست فروش پارک پردیسان را در سال گذشته به هیئت وزیران داده است، گفت: هیئت وزیران نیز با این درخواست موافقت کرده است و اسناد و مصوبات آن موجود است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)