شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پارس

دانشگاه معماری و هنر پارس از میان پذیرفته شدگان برتر کنکور کارشناسی ارشد معماری و فناوری معماری برای سال تحصیلی ۹۴-۹۳ در رشته های کارشناسی ارشد مهندسی معماری و کارشناسی ارشد فناوری معماری – گرایش معماری بیونیک و کارشناسی ارشد فناوری معماری – گرایش معماری دیجیتال دانشجو می پذیرد.

دانشگاه معماری و هنر پارس از میان پذیرفته شدگان برتر کنکور کارشناسی ارشد معماری و فناوری معماری برای سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ در رشته های کارشناسی ارشد مهندسی معماری(کد رشته ۲۳۴۲۵) و کارشناسی ارشد فناوری معماری – گرایش معماری بیونیک (کد رشته ۲۳۸۳۸) و کارشناسی ارشد فناوری معماری – گرایش معماری دیجیتال( کد رشته ۲۳۸۳۹) دانشجو می پذیرد.

با توجه به انتشار کتاب های معماری بایونیک و معماری دیجیتال در ماه های اخیر توسط پروفسور محمود گلابچی ایجاد رشته های معماری بیونیک و دیجیتال در دانشگاه معماری و هنر پارس زمینه های شناخت، توسعه و کاربرد بیش از پیش این حوزه های نوین معماری را در کشور فراهم فراهم ساخت.

بنابراین گزارش موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی – غیر دولتی معماری و هنر پارس ( دانشگاه پارس) با همکاری اساتید برجسته و معتقد به بازشناسی هنر، معماری، فناوری و شهرسازی اسلامی – ایرانی (که در سند نقشه جامع علمی کشور دارای بیشترین ضرورت در اولویت‎های علم و فناوری کشور است) توسط پروفسور محمود گلابچی چهره ماندگار جمهوری اسلامی ایران در معماری و مهندسی راه و ساختمان و دارای کرسی یونسکو در معماری تاسیس گردیده است. گلابچی همچنین عناوین استاد نمونه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور و پژوهشگر نمونه کشور را در سوابق خود دارا می باشد.

ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا در زمینه معماری و هنر برای دانشجویان داخل و خارج کشور با بهره گرفتن از اساتید برجسته و مجرب و ایجاد یک دانشگاه با امکان رقابت با دانشگاه‎های معتبر منطقه و جهان در عرصه بین المللی از اهداف این موسسه آموزش عالی تخصصی در زمینه معماری و هنر ایران می باشد. لازم به ذکر است که دانشگاه پارس هم اینک در رشته های معماری ، معماری داخلی ، ارتباط تصویری ، طراحی صنعتی و طراحی لباس دانشجو تربیت می کند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)