همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تغییر مبلمان شهری بندر عسلویه

رئیس شورای اسلامی شهر عسلویه از تدوین ۸۰ برنامه شورای اسلامی شهر برای تغییر مبلمان شهری بندر عسلویه خبر داد.

احمد بازیار در نشست مشترک مردم و مسئولان عسلویه با تبریک میلاد امام علی(ع) اظهار داشت: گسترش فرهنگ علوی در جامعه امری لازم و ضروری است و همه باید در این مسیر اهتمام ورزیم.

رئیس شورای اسلامی شهر عسلویه با اشاره به اهمیت برگزاری این جلسات افزود: فرماندار شهرستان عسلویه اهتمام جدی به مسئله حضور مسئولین در بین مردم داشته و امروز همه مسئولان از نزدیک مشکلات و دغدغه‌های مردم را لمس می‌کنند که اهمیت زیادی دارد.

وی اضافه کرد: شورای اسلامی شهر عسلویه پیگیر مطالبات شهروندان بوده که در آینده‌ای نزدیک عملکرد شورا در حضور مردم ارائه خواهد شد اما به اختصار به مواردی از کارهای صورت گرفته اشاره خواهیم کرد.

بازیار یادآور شد: از ابتدای تشکیل شورای چهارم شهر عسلویه تاکنون بیش از ۲۶ جلسه تشکیل داده شد که خروجی این جلسات منجر به تصویب برنامه‌های مختلفی شده است.

وی گفت: از مجموع این مصوبات حدود ۸۰ مصوبه به‌صورت لایحه برای تصویب نهایی و اجرا به شهرداری ارجاع داده شده که قطعاً تغییرات محسوسی را در وضعیت مبلمان شهر به چشم خواهیم دید.

رئیس شورای اسلامی شهر عسلویه با بیان اینکه در زمینه ورزش کارهای مهمی صورت گرفته خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اکثر ورزشکاران شهر عسلویه به ورزش فوتبال علاقمند بوده و از دوستداران این رشته ورزشی هستند، مصوبه‌ای در شورا داشته‌ایم که پیرو این مصوبه تیم‌های فعال شهر ماهانه کمک‌های نقدی دریافت می‌کنند.

وی افزود: شورای اسلامی به‌جز پرداخت کمک‌های نقدی به تیم‌های ورزشی در زمینه‌های فرهنگی نیز بیش از چندین مورد ورود داشته و با کمک‌های نقدی در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام داده است.

بازیار از توجه خاص شورای اسلامی به حوزه آموزش و تحصیل اشاره و تصریح کرد: پس از نشست‌های متعدد با مدیران و فرهنگیان در آموزش و پرورش و شناسایی مشکلات تحصیلی جوانان و نوجوانان شهر عسلویه، شورای اسلامی با پرداخت مبلغ ۱٫۳ میلیارد ریال نسبت به رفع برخی مشکلات موجود اقدام کرده است.

وی گفت: امیدواریم با همت و درایت مسئولین و پیگیری‌هایی که انجام می‌شود مشکلات موجود در حیطه مدارس به‌ویژه فراهم شدن زیرساخت‌ها هرچه سریع‌تر اقدام شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

گفتگو با جهانشاه پاکزاد

گفتگو با جهانشاه پاکزاد

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ بهمن ۲, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است گفتگو از علی رنجی‌پور علی رنجی‌پور: دکتر جهانشاه پاکزاد، استاد دانشگاه شهید بهشتی، یکی از اساتید خوشنام و پیشرو در حوزه طراحی شهری است. بسیاری ...
Price Discovery between Private and Public Housing Markets

Price Discovery between Private and Public Housing Markets

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ شهریور ۵, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است Price Discovery between Private and Public Housing Markets Seow-Eng Ong and Tien-Foo Sing [Paper Žrst received, September 2000; in Ž nal form, April 2001] Summary. ...
Bridging Urban Digital Divides? Urban Polarisation and Information and Communications Technologies (ICTs)

Bridging Urban Digital Divides? Urban Polarisation and Information and Communications Technologies (ICTs)

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ شهریور ۵, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است Bridging Urban Digital Divides? UrbanPolarisation and Information and Communications Technologies (ICTs) Stephen Graham [Paper Žrst received, November 2000; in Ž nal form, June 2001] Summary. ...
شيز: تحليلي تاريخي و كالبدي؛ و بررسي انطباق مكاني آن با تخت سليمان

شیز: تحلیلی تاریخی و کالبدی؛ و بررسی انطباق مکانی آن با تخت سلیمان

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ شهریور ۲, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است چکیده:  شیز به عنوان یک شهر مهم مذهبی در دوران قبل از اسلام مطرح است. تخت سلیمان نیز محل آثار باقیمانده ای از همان دوران ...
از محله گرايي تا جهاني شدن

از محله گرایی تا جهانی شدن

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ شهریور ۲, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است هویت یک معیار رشد است. به عبارتی دیگر وقتی یک شهر یا جامعه رشد می‌کند، بخشی از صفات هویتش در جریان رشد تغییر می‌کند و ...
شهر، هنر و مجسمه

شهر، هنر و مجسمه

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ شهریور ۱, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است نویسنده: کامبیز مشتاق گوهری (معمار)   مقایسه تطبیقی تجربه تاریخی ما و غربی ها این مطلب گزارشی است تحلیلی با محوریت مرور تجربه اروپایی ها ...