همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

پیاده راه حرم حضرت عبدالعظیم

شهردار منطقه ۲۰ شهر تهران از آغاز فعالیت های عمرانی دومین پیاده راه شهرری واقع در ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد.

منصورکتانباف با بیان این خبر گفت: پیاده راه شرق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از ورودی ضلع شرق این حرم شریف آغاز می شود و تا خیابان شهید قمی امتداد می یابد.

این مسئول با اشاره به اینکه اولین پیاده راه شهرری در ضلع شمال حرم واقع شده و در حال بهره برداری است، افزود: فعالیت های عمرانی پیاده راه ضلع شرق، به عنوان دومین پیاده راه ، به طول ۳۵۰ و عرض ۴۲ متر آغاز شده که بخشی از طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) محسوب می شود.

وی به افزایش بودجه عمرانی این منطقه جنوبی بر اساس رویکرد مدیریت شهری تهران مبنی بر تداوم کاهش فاصله شمال و جنوب پایتخت اشاره کرد و یادآور شد: پیش از این وعده اجرای ده ها طرح عمرانی جدید در منطقه ۲۰ را داده بودم که پروژه احداث پیاده راه ضلع شرق حرم یکی از این موارد است.

کتانباف اعلام کرد: بر اساس طراحی مشاور و طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، احداث فضاهای سبز تفرجگاهی، پارکینگ، مجتمع های خدماتی و تجاری و…نیز در این فضا جانمایی شده که در آینده ای نزدیک عملیاتی می شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)