همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

بزرگداشت روز معمار در خانه هنرمندان

بزرگداشت روز معمار به همت بنیاد معماری میرمیران در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

بنیاد معماری میرمیران سوم تا پنجم اردیبهشت نمایشگاه هشتمین دوره مسابقه طراحی مفهومی جایزه معماری را با عنوان «طراحی مفهومی: معماری و سینما»، با موضوعات فرعی «فضا و زمان» و «واقعیت و خیال» برگزار می‌کند.

این نمایشگاه که به بزرگداشت «روز معمار، یادمان و جایزه معماری میرمیران» معروف است چهارشنبه سوم اردیبهشت ساعت ۱۷ در نگارخانه‌های پاییز و میرمیران خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود.

در این نمایشگاه آثار منتخب هشتمین دوره جایزه معماری میرمیران با موضوع «معماری و سینما» و آقار منتخب هفتمین دوره جایزه معماری میرمیران با موضوع «معماری فردا» به نمایش گذاشته می‌شود.

همزمان با نمایش این آثار، نمایشگاه کتاب هنر و معماری در نگارخانه پاییز برگزار می‌شود. در این نمایشگاه دو روزه ۱۵۰۰ عنوان کتاب و نشریه از جدیدترین کتاب‌های خارجی در زمینه‌های هنر، معماری و شهرسازی در معرض فروش قرار می‌گیرد.

همچنین در مراسم بزرگداشت روز معمار، یادمان و جایزه معماری میرمیران که سوم اردیبهشت ساعت ۱۷ در دو تالار استاد شهناز و استاد ناصری خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود، جوایز هشتمین دوره جایزه معماری میرمیران با عنوان «مسابقه طراحی مفهومی: معماری و سینما» به برگزیدگان اهدا می‌شود. این مراسم با ایراد سخنرانی‌هایی با موضوع معماری و سینما همراه خواهد بود.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه پوستر و کتاب روز معمار می‌توانند سوم اردیبهشت از ساعت ۱۷ تا ۲۱ و چهارم و پنجم اردیبهشت از ساعت ۱۴ تا ۲۱ به نگارخانه‌های استاد میرمیران و پاییز خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر مراجعه کنند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)