شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

رعایت معماری اسلامی در نماسازی

فرماندار یزد با اشاره به نقش سازمان نظام مهندسی در نماسازی شهری گفت: نماسازی شهری در یزد باید منطبق با فرهنگ شهر و معماری ایرانی و اسلامی باشد.

محمود شاکری شمسی در جلسه‌ای با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اشاره به جایگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان در صنعت ساخت و ساز اظهار داشت: این سازمان به عنوان اصلی ترین رکن فنی و تخصصی در امر ساخت و ساز مطرح است که اعضای آن می‌توانند پشتوانه خوبی برای سازمان در مسیر ارائه خدمات مطلوب به همشهریان یزدی باشند.

فرماندار یزد بیان کرد: کاهش بروکراسی اداری، تسهیل در امور مردم و واقعی کردن امر نظارت می‌تواند در جلب نظر مردم برای اخذ پروانه ساختمانی تأثیرگذار باشد. وی، نظارت دقیق مهندسان را در امر ساخت و ساز ضروری دانست و خاطرنشان کرد: نظارت واقعی و دقیق بر ساختمان‌سازی می تواند باعث حفظ سرمایه‌های مالی و جانی مردم شود.

شاکری شمسی ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری مناسب سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با سایر ادارت از جمله شهرداری‌ها و اداره کل راه و شهرسازی بر بهسازی و مقاوم سازی بافت فرسوده، نماسازی منطبق بر فرهنگ شهری، توجه ویژه به بافت تاریخی شهر یزد و تکیه بر معماری ایرانی – اسلامی تأکید کرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری جلسات ادواری با مسئولان شهرداری یزد اظهار داشت: با ارسال الکترونیکی دستور تهیه نقشه از طریق شهرداری به سازمان نظام مهندسی ساختمان، به طور قطع رفت و آمد ارباب رجوع به سازمان کمتر خواهد شد.

اعلایی خاطرنشان کرد: در سال گذشته قانون پرداخت بیمه کارگران توسط مالکان لغو شده است که امیدواریم با حمایت، رایزنی و پیگیری مسئولان استان و شهرستان در سال جاری، این قانون دوباره اجرایی شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)