همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تهیه طرح تفصیلی شهر سلطانیه

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تا پایان سال جاری طرح تفصیلی شهر سلطانیه تهیه و تدوین می‏شود.

عباسعلی فلاح اظهار کرد: تهیه طرح تفصیلی شهر سلطانیه از اولویت‏های مدیریت معماری و شهرسازی بوده است. وی وجود طرح تفصیلی را برای شهر سلطانیه مهم عنوان کرد و افزود: تهیه طرح تفصیلی شهر سلطانیه موجب توسعه روز‌افزون این شهر خواهد شد.

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه تهیه و تدوین طرح‏های جامع و تفصیلی برای شهرهای استان از وظایف مهم راه و شهرسازی است، یادآور شد: از سال گذشته در این راستا برنامه‏ریزی‏های مناسبی صورت گرفته است.

وی برنامه‏ریزی‏های صورت گرفته برای تهیه طرح جامع و تفصیلی شهرهای استان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در سال جاری بسیاری از برنامه‏های تدوین شده نمود پیدا می‏کند.

فلاح مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی را مهم عنوان کرد و اظهار کرد: طرح‏های جامع شهرهای استان با ابلاغ و بررسی این شورا به اجرا درخواهد آمد.

مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان به طرح‏های جامع هیدج و صائین قلعه اشاره کرد و ادامه داد: طرح‏های جامع و تفصیلی شهرهای هیدج و صائین‌قلعه نیز پس از طی مراحل بررسی و تأیید ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه طرح‏های جامع و تفصیلی شهرهای استان با صرف زمان زیادی تصویب شده است، خاطرنشان کرد: برای تهیه طرح جامع شهر زنجان جلسات متعددی برگزار شده است. فلاح شهر سلطانیه را دارای طرح جامع عنوان کرد و گفت: شهر سلطانیه دارای طرح جامع بوده و در حال حاضر طرح تفصیلی آن در دست بررسی است.

*طرح تفصیلی شهر قیدار تدوین می‏شود

فلاح از اقدامات لازم برای تهیه طرح تفصیلی شهر قیدار خبر داد و تصریح کرد: طرح تفصیلی شهر قیدار در سال جاری تهیه و تدوین می‏شود. مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان توسعه شهر قیدار را در گرو تهیه طرح تفصیلی و جامع دانست و ادامه داد: طرح تفصیلی و جامع برای توسعه شهر قیدار مفید است.

وی با بیان اینکه شهر قیدار در حال حاضر دارای طرح جامع است، یادآور شد: با تهیه طرح تفصیلی شهر قیدار، این شهر همزمان دارای طرح جامع و تفصیلی خواهد شد. فلاح تهیه طرح‏ها را با توجه به واقعیت‏های موجود شهری حائز اولویت دانست و گفت: همه تلاش‏ها در این راستا صورت گرفته است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

تهیه طرح تفصیلی مشهد

تهیه طرح تفصیلی مشهد

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۳۰, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است معاون شهرسازی و معماری شهردار مشهد گفت: طرح تفصیلی سال ۹۳ مشهد با رویکرد شهرسازی و معماری اسلامی تهیه می‌شود. محمدرضا حسین‌نژاد اظهار کرد: شهر ...
one script

تهیه طرح تفصیلی توسط متخصصان

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اسفند ۶, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است شهردار رودبار گفت: باید از افراد متخصص و کارشناس در زمینه تهیه طرح‌های تفصیلی شهرهای جنوب کرمان استفاده شود. احمد طیاری اظهار داشت: ۱۴۴ میلیارد تومان ...