همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

بام لرستان طرح مطالعاتی ندارد

معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: پروژه بام لرستان بدون هیچگونه طرح مطالعاتی آغاز شده است.

مجید کیان‎پور در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه بام لرستان، اظهار کرد: اجرای این طرح از چهار سال پیش و در وسعت ۸۰۰ هکتار در مرکز استان آغاز شده و هم اکنون در حال نگهداری است. وی با بیان اینکه این طرح بدون هیچ طرح مطالعاتی آغاز شده است، اضافه کرد: این طرح تنها بر اساس تجربه و تصمیمات مقطعی در خرم‎آباد اجرایی شده است.

کیان‎پور ادامه داد: با توجه به اینکه در این محل سرمایه فراوانی صرف و هزینه شده مجبور هستیم که به سمتی حرکتی کنیم تا در نهایت به‎نحو مطلوبی مورد استفاده مردم قرار گیرد. معاون عمرانی استاندار لرستان با بیان اینکه در این راستا طی سال ۹۳ مشاوری برای اجرا و مطالعه این طرح مشخص خواهد شد، افزود: این مشاور در زمینه نگهداری گونه‎های سازگار با منطقه، ایجاد تاسیسات و فضاهای اقامتی، تفریحی و تجارتی مطالعات لازم را انجام می‎دهد.

وی تصریح کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود این محل به مرکز تحقیقاتی، علمی و رفاهی در استان تبدیل شود. کیان‎پور همچنین با اشاره به تولید نهال در این محل نیز یادآور شد: پیش‎بینی شده که سالانه شش میلیون نهال در این محل تولید شود.

معاون عمرانی استاندار با تاکید بر اجرای پروژه‎های علمی و کارشناسی در استان، گفت: در این راستا سیاست مدیریت ارشد استان پرهیز از اجرای پروژه‎ها و طرح‎های فاقد مطالعه و کارشناسی است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)