همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

رونمایی از سند چشم انداز محلات تهران

طی مراسمی از سند چشم انداز محلات سیزده گانه منطقه ۸ به عنوان توصیفی از جامعه شهری در افق پنج ساله رونمایی شد.

این مراسم با حضور نخبگان و جامعه دانشگاهی، دبیران شورایاری، مدیران محلات، معاون اداره کل کنترل عملکرد شهرداری تهران و جمعی از شهروندان برگزار شد.

دکتر سعید طلوعی شهردار منطقه ۸ در این مراسم گفت: بر اساس تدابیر دکتر قالیباف، در خصوص تدوین سند چشم انداز شهرداری تهران، در یک دوره پنج ساله که از سوی شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسید؛ بر آن شدیم تا سند چشم انداز در شرق تهران ترسیم شود.

وی افزود: در همین راستا با تشکیل جلسات با شورایاران و نخبگان محلات ۱۳ گانه، کاستی ها و مشکلات محلات شناسایی و فضاهای شهری جدید برای ارائه خدمات به شهروندان ایجاد می شود.

طلوعی گفت: : این برنامه ۵ ساله برای حل مشکلات شهروندان، در هر یک از محلات با همکاری و همیاری با دیگر نهادهای اداری منطقه اجرا می شود و دبیران شورایاری نیز با ایجاد روحیه مشارکت پذیری ، نقش تاثیر گذاری را در این خصوص بر عهده دارند.

وی افزود: این سند که به کوشش خرد جمعی تدوین شده، توصیفی از جامعه شهری این منطقه در افق پنج ساله است. طلوعی گفت: با برنامه ریزی و تدوین سند چشم انداز ، سیاست های کاری هدفمند خواهد شد و در این راستا می توانیم در تمام ابعاد رشد توسعه شهری گام برداریم.

شهردار منطقه ۸ افزود: بی شک تدوین یک سند چشم انداز، سهم مهمی در ایجاد تلاش و فعالیت برای آبادانی منطقه دارد و حرکت در مسیر تعیین شده ما را به نتیجه مطلوب می رساند.

طلوعی گفت: سندی که بر پایه توانایی ها و ظرفیتها منطقه ترسیم و تدوین شود می تواند با مشارکت شهروندان فهیم، به اهداف والایی برسد و حضور شهروندان در عرصه سازندگی می تواند عاملی مهم در توسعه شهری باشد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)