همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تهیه طرح تفصیلی توسط متخصصان

شهردار رودبار گفت: باید از افراد متخصص و کارشناس در زمینه تهیه طرح‌های تفصیلی شهرهای جنوب کرمان استفاده شود.

احمد طیاری اظهار داشت: ۱۴۴ میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده سهم استان کرمان است در حالی که سهم منطقه جنوب تنها ۱۴ میلیارد تومان و سهم شمال آن، ۱۳۰ میلیارد تومان است و این بی‌عدالتی است که در شهرداری‌ها اعمال می‌شود.

طیاری با بیان اینکه باید این موضوع با جدیت از سوی شهرداری‌های منطقه پیگیری ‌شود، ابراز داشت: مشاوران طرح تفصیلی شهرداری‌ها به دنبال منافع خود هستند، بنابراین باید جای کارفرما تغییر کند و طرحی برای مجموعه شهر نوشته شود که به نفع آن باشد.

طیاری بیان داشت: مشاوران خود را به هیچ‌وجه پاسخگوی شهرداران نمی‌دانند و چنین طرح‌های تفصیلی اصلا عملی نیست، زیرا طرح‌ها کپی است، بنابراین باید ایرادات طرح‌هایی که تصویب نشده‌اند به صورت کارشناسی ارائه شود.

شهردار رودبار با تأکید بر اینکه با مشاوران متخلف از طریق سازمان بازرسی برخورد می‌شود، گفت: اگر ما بتوانیم از افراد متخصص و کارشناس در زمینه تهیه طرح‌های تفصیلی شهر استفاده و راه حل مناسبی ارائه کنیم، کمک بسیار بزرگی به منطقه کرده‌ایم.

طیاری با بیان اینکه پیشنهاد می‌شود که شهرداری‌های منطقه در بحث عوارض محلی با ۲۵ درصد به صورت یکسان عمل کنند، عنوان کرد:‌ باید شوراهای اسلامی شهر نیز در این زمینه توجیه شده و عوارض تفکیکی نیز نهادینه شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

تهیه طرح تفصیلی مشهد

تهیه طرح تفصیلی مشهد

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۳۰, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است معاون شهرسازی و معماری شهردار مشهد گفت: طرح تفصیلی سال ۹۳ مشهد با رویکرد شهرسازی و معماری اسلامی تهیه می‌شود. محمدرضا حسین‌نژاد اظهار کرد: شهر ...
تهیه طرح تفصیلی شهر سلطانیه

تهیه طرح تفصیلی شهر سلطانیه

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ اردیبهشت ۱, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تا پایان سال جاری طرح تفصیلی شهر سلطانیه تهیه و تدوین می‏شود. عباسعلی ...