شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

تدوین سند توسعه محلات در تهران

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به تدوین نظام نامه ایرانی و اسلامی برای نماهای ساختمانی گفت:‌ همانگونه که در صدور پروانه، نقشه و سازه اهمیت دارد باید موضوع نمای ساختمان نیز مورد توجه قرار گیرد و در آینده با تخلفات معماری و نما نیز برخورد شود.

محمد سالاری منتخب مردم تهران در شورای اسلامی شهر تهران به تشریح و تبیین گزارشی از فعالیت های شورای چهارم در شش ماه اخیر پرداخت و از تصویب بودجه متمم سال۹۲و برنامه ۵ ساله عملیاتی شهرداری تهران به عنوان مهمترین آنها نام برد.
وی در ادامه درباره رویکرد شهرداری تهران درخصوص کاهش فاصله طبقاتی مناطق شمال تا جنوب گفت: تدوین سند توسعه و ورود به محلات از دیگر رویکردهای شورای چهارم برای کاهش فاصله طبقاتی است، چراکه اعتقاد داریم، با توجه به توسعه وگسترش معابر و شاهراه های ارتباطی، این موضوع نادیده گرفته شده است و باید به آن توجه ویژه شود.
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران همچنین از تدوین سند توسعه محلات خبر داد و گفت: تدوین سند توسعه و ورود به محلات از دیگر رویکردهای شورای چهارم است و با توجه به توسعه و گسترش معابر و شاهراه‌ها مشکلات محلات حل می‌شود و باید پرداختن به توسعه محلات و ایجاد مراکز چند منظوره از اولویت‌ها باشد. وی با بیان این که پیشتر در اجرای طرح تفصیلی اهتمام جدی وجود نداشت، گفت: باید از اسناد طرح جامع و تفصیلی صیانت کامل شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)