همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

نشست احیای بافتهای تاریخی

نشست احیای بافت تاریخی در موزه قصر با موضوع “پروژه محوری در احیای بافت‌های ارزشمند مراکز تاریخی شهرها” و عنوان آن از باغ (ملک شخصی) تا باغ (موزه‌ای همگانی) برگزار می شود.

به نقل از دبیرخانه سلسله نشست‌های نوسازی شهری، در راستای اعتلای دانش نوسازی شهری و رفع مسائل بافت‌های فرسوده، بافت تاریخی و سکونت‌گاه‌های غیر رسمی در سلسله نشست‌هایی به همین منظور توسط مرکز علمی کاربردی شهرسازی، نوسازی و بهسازی شهرداری تهران برگزار می‌گردد.

بر این اساس دهمین نشست با موضوع « رویکرد پروژه محور در احیای بافت‌های ارزشمند مراکز تاریخی شهرها» به سخنرانی عباس فرخ زنوزی از مهندسین مشاور باوند در روز دوشنبه مورخ ۲۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۲ از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در سالن همایش در باغ موزه قصر واقع در تهران خیابان شریعتی، خیابان پلیس، میدان پلیس، باغ موزه قصر برگزار می‌گردد.

علاقه مندان در صورت تمایل به حضور در این نشست؛ نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را به آدرس Researchcenter@umiu.ir ارسال نمائید.

لازم به توضیح است کلیه شرکت‌کنندگان می‌توانند بازدید رایگان از باغ موزه قصر نیز داشته باشند.

رویکرد این نشست پروژه محور در احیای بافت‌های ارزشمند مراکز تاریخی شهرها و عنوان آن از باغ (ملک شخصی) تا باغ (موزه‌ای همگانی) می باشد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)