همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

ساخت چهار پل در سمنان

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری سمنان با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی متعدد در این شهر از ساخت چهار پل طی سه سال در این شهرستان خبر داد.

علی‌اکبر باغبان با بیان این مطلب افزود: این پروژه‌ها با اتکاء به توان بومی استان و در مدت زمان مناسبی اجرایی شده‌اند. مدیرعامل سازمان عمرانی شهرداری سمنان، اضافه کرد: میانگین ساخت هر کدام از این پل‌های درون شهری ۲۷۴ روز بوده که حکایت از تلاش بی وقفه و توفیق شهرداری در عملیاتی کردن پروژه‌های درون شهری خود دارد. دوی ادامه داد: پل‌های شهید خالصی، شهید محب شاهدین، تقاطع غیرهم سطح امیر کبیر و پل شهید شاطری از جمله پروژه‌های شهری هستند در این سه سال ساخته شده‌اند.

او با بیان اینکه پل شهید شاطری بزرگترین این پروژه‌ها و نخستین پل بزرگ زیر قوسی درون شهری کشور بود، تصریح کرد: پل زیر قوسی درون شهری شهید شاطری سمنان دارای ۴۵۰ متر طول است، عرشه فلزی پل به طول ۳۰۰ متر، قوس دهنه میانی پل ۶۶ متر و ارتفاع آن در بخش بالاترین دهنه میانی نیز ۱۲ متر است.

باغبان با بیان اینکه ساخت یکی از این پل‌ها بصورت زیر گذر و مابقی آنها بصورت روگذر ساخته شده‌اند، خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه‌ها به روان‌سازی ترافیک در سطح شهر سمنان کمک شایانی کرده و علاوه بر آن به ارتقاء دانش فنی مهندسین فعال در مجموعه سازمان عمرانی شهرداری و مهمتر از آن به بومی‌سازی صنعت پل‌سازی در شهر سمنان کمک کرده است.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری سمنان، اضافه کرد: این سازمان در همین بازه زمانی سه ساله طرح‌ها و پروژه‌های دیگری انجام داده و یا طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی دیگری در سطح این شهر در دست اجرا و یا مطالعه دارد که بوستان ۹ دی بوستان، بوستان پیامبر اعظم(ص)، اجرای پروژه‌ای در سایت مسکن مهر، پل تقاطع غیر همسطح در دست مطالعه شهید ترحمی خیرآباد، پارکینگ ایران زمین و… از این جمله است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)