شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

ابتکاری نو در زیباسازی ساختمان

به پیشنهاد رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه طراحی و زیباسازی نورگیر ساختمان اداری این واحد توسط دانشجویان گروه معماری با ابتکاری نو انجام شد.

مهندس خاطره حیدریان با همکاری مهندس منا السادات میبدی از اعضای هیات علمی گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه سرپرستی این گروه را عهده دار بودند.

مهندس حیدریان در این باره اظهار کرد: طرح اجرا شده طرح نقش مربع اسلیمی است که با تکرار بر روی شیشه با تکنیک ویترای انجام شده است و چون رنگ لاجوردی در بسیاری از کاشی‌کاری‌های اسلامی غالب است، رنگ اصلی این طرح نیز لاجوردی انتخاب شده است.

وی ادامه داد: این کار اولین تجربه کار جمعی دانشجویان درس بیان معماری است که به نوعی به رنگ شناسی می‌پردازد و این کار می‌تواند علاوه بر تقویت روحیه کار جمعی، دانشجویان را با طرح‌های اسلیمی و کار رنگ آشنا کند.

سرپرست این طرح خاطرنشان کرد: گروه معماری پروژه‌های دیگری از جمله استفاده از مواد بازیافتی برای ساخت کافی شاپ و مسقف کردن فضای باز آتلیه معماری با پارچه را برای نمایشگاه دائمی گروه معماری در دست اقدام دارد. وی یادآور شد: طرح آماده شده بزودی در قسمت نورگیر ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه نصب می‌شود.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)