همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

تدوین کتاب حلیه المتقین شهری

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تهیه و تدوین کتاب ” حلیه المتقین شهری” با محوریت تشریح آداب زندگی در فقه اسلام منطبق شده با زندگی نوین شهری خبر داد.

مجید سریزدی با اعلام این خبر گفت: در جریان دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز این اجماع نظر ایجاد شد تا کتابی را به منظور ترویج فرهنگ زندگی شهری آن هم بر مبنای اصول فقه در اسلام تهیه و تدوین نماییم. وی افزود: در تدوین این کتاب علمای دینی استان و مدیران شهری به صورت مشترک همفکری خواهند داشت.

سریزدی با اشاره به اینکه رویکرد تیم استانداری در رشد و توسعه ساختار شهری در نظرگرفتن چارچوب ها با پیوست فرهنگی است؛ تصریح کرد: ” حلیه المتقین شهری” به نوعی مرجعی برای ساخت شهر بر مبنای اصول دینی و اخلاقی و آنچه در دین مبین اسلام آمده است خواهد بود. سریزدی بیان کرد: کتاب ” حلیه المتقین شهری” بر مبنای آیات و احادیث و با کاربردی سازی آن در زندگی شهری تدوین خواهد شد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)