شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری

نام کتاب: مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری

ناشر: موسسه نشر شهر

تهیه شده در معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران

شمارگان: ۳۰۰۰ نسخه

نوبت و سال انتشار: چاپ اول ۱۳۹۱

سازمان زیباسازی شهر تهران با منظور ترویج و ایجاد فرصت نقش آفرینی شهروندان در جهت زیباسازی هر چه بیشتر شهر، اقدام به انتشار مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری کرده است.

در این مجموعه، ۹ عنوان کتاب با عنوان “مبلمان شهری”، “هنرهای شهری”، “مطالبات شهری”، “آشنایی با شهر تهران“، “کیفیت زندگی شهری”، “کارکردهای زیبایی در شهر”، “کلید واژه های زیباسازی شهری”، “پروژه های شهری و راهکارهای مدیریتی” و “سازمان زیباسازی شهر تهران و قوانین و مقررات زیباسازی” در جهت افزایش سطح آگاهی عمومی شهروندان ارائه شده است.

این کتاب با هدف ایجاد مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در جهت زیباسازی شهر به عنوان اصلی ترین مکان گفت و گوی زندگی اجتماعی، از سوی معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران عرضه شده است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

one script

زیباسازی شهری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ آذر ۱۷, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است چند نکته ساده پیرامون زییا سازی شهری : حضور شعور تجسمی در طراحی شهری نشان دهنده درک گرادننده های آن شهر از نظر زیبا سازی ...
one script

همایش ملی عناصر زیبا سازی شهری

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ خرداد ۲۰, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است همایش ملی عناصر زیبا سازی شهری،  مهرماه ۱۳۹۲ توسط معاونت برنامه ریزی شهرداری شیراز برگزار می شود. این همایش با محوریت بررسی المانهای شهری و مسائل ...