شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

آزادسازی اراضی اطراف دانشگاه تهران

عضو شورای شهر تهران درباره وضع اراضی اطراف دانشگاه تهران و اجرا نشدن مصوبه مربوط به آزادسازی اراضی اطراف این دانشگاه تذکر داد.

اسماعیل دوستی در چهل و یکمین جلسه علنی از چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران طی تذکری درباره وضعیت فعلی دانشگاه تهران و تملک زمین‌های اطراف آن گفت: هیئت دولت سال ۷۰ مصوب کرد که زمین‌ های اطراف دانشگاه تهران در خیابان کارگر ، وصال شیرازی ، انقلاب اسلامی و بلوار کشاورز آزادسازی شود.
وی ادامه داد: متاسفانه ۲۰ سال از این مصوبه بسیار ارزشمند هیئت دولت می گذرد اما این مصوبه تاکنون اجرایی نشده است و تنها ۳۰ درصد از زمین‌ های اطراف دانشگاه تهران آزادسازی شده است.
دوستی گفت: این ۳۰ درصد اراضی آزاد شده نیز در شرایط نگران کننده‌ای قرار دارد و فقط بخشی از آن فقط به خود دانشگاه تهران واگذار شده است. وی افزود: در واقع این واگذاری اینگونه بوده است که ملک را واگذار کرده‌‌اند اما این املاک تخریب و تبدیل به آشغال‌دانی شده‌اند و شرایط اجتماعی ناگواری را برای مردم این محلات فراهم کرده‌اند.
این عضو شورای شهر گفت: من به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، ‌رئیس دانشگاه تهران و شهردار تهران تذکر می‌ دهم چرا که وضعیت دانشگاه تهران را در شرایط نگران کننده ای باقی گذاشته ‌اند.
وی افزود: اگر در این ۲۰ سال حداقل هر سال ۵۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده بودند تا این زمین‌ها آزاد سازی شوند امروز شاهد شکل گیری یک قطب علمی ارزشمندتر در این فضا بودیم. مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران نیز در ادامه گفت: کمیسیون فرهنگی شورای را باید مامور کنیم به این موضوع رسیدگی کند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)