شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

کاهش درآمد حاصل از شهرسازی

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران با تاکید بر بیان این که شهرداری تهران هر سال تلاش داشته است تا درآمد حاصل از شهرسازی کمتر شود چراکه تهران ظرفیت بیشتری برای ساخت و ساز ندارد، گفت: شهر دنیای اقتصاد است و قطعا می‌توان منابع پایدار جدیدی را جایگزین منابع حاصل از شهرسازی کرد.

حسین‌محمد پورزرندی با بیان این که شهرداری متعلق به مردم است و هزینه آن توسط مردم تأمین می‌شود، گفت: با جدیت پیگیر مطالبات شهرداری از دولت هستیم تا بتوانیم هرچه بهتر به شهروندان خدمات رسانی کنیم. وی با اشاره به میزان تحقق درآمدهای شهرداری در سالجاری اظهارداشت: از ابتدای امسال با متمم پیشنهادی از سوی شهرداری، بیش از ۹۳ درصد درآمدها محقق شده است.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران با تاکید بر اهمیت درآمدهای پایدار تصریح کرد: در سال۸۴ تنها ۱۲درصد سهم بودجه شهرداری تهران از محل درآمدهای پایدار بود که در سالجاری این سهم به ۴۰درصد می‌رسد. پورزرندی در ادامه خاطر نشان کرد: شهرداری تهران هر سال تلاش داشته است تا درآمد حاصل از شهرسازی کمتر شود چراکه تهران ظرفیت بیشتری برای ساخت و ساز ندارد و از این رو باید به دنبال تعریف منابع جدید بود. وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه گفت: شهر دنیای اقتصاد است و قطعا می توان منابع پایدار جدیدی را جایگزین منابع حاصل از شهرسازی کرد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)