همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

 • Email: Info@Shahrsazionline.com
 • Telegram: @shahrsazi0nline
 • Bisphone: Shahrsazionline
 • Googel+ : shahrsazionline
 • Payamak (iran): 30007546323232
 • line: 0935-1373772

برج میلاد

مجموعه برج میلاد
مرکز ارتباطات بین المللی تهران که نتیجه تلاش مهندسین و متخصصین ایرانی است، با کاربری های خاص و چند منظوره در جهت ارتقا خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد و توسعه یافته است.این مجموعه با پیوند طراحی نوین و ایرانی-اسلامی بعنوان نماد نوین تهران، خدمات خاص و متمایزی را به مخاطبان خود ارائه می نماید.. این مجموعه تحت عنوان مرکز ارتباطات بین المللی تهران شامل برج میلاد میلاد، مرکز همایش های بین المللی، هتل پنج ستاره و مرکز تجارت جهانی است مهمترین بخش این مجموعه، برج میلاد و نماد نوین تهران می باشد که دارای کاربری های مختلف و چند منظوره ای است.

برج میلاد
برج میلاد با ارتفاع ۴۳۵ متر، چهارمین برج بلند مخابراتی دنیا و بلندترین برج مخابراتی در خاورمیانه است. بمنظور ارائه خدمات ایمن و چند منظوره تمامی تمهیدات و تجهیزات لازم در این برج پیش بینی شده است.برج میلاد شامل پنج بخش پی، پای برج، شفت، راس برج و دکل مخابراتی است.
ساختمان پای برج در شش طبقه بنا شده است. ساختمان پای برج در شش طبقه بنا شده است.در طبقات اول تا سوم پای برج ۶۳ واحد تجاری، ۱۱ واحد فود کورت، یک تریا و یک نمایشگاه محصولات تجاری به وسعت ۲۶۰ متر مربع پیش بینی شده است.
طبقات اول و دوم زیر همکف شامل فضاهای اداری، تاسیساتی و مرکز داده است. طبقه همکف به ورودی و پذیرش بازدید کنندگان اختصاص یافته است.شفت برج با ارتفاعی بالغ بر ۳۱۰ متر سازه ای بتونی است.در سه وجه این شفت،شش آسانسور با سرعت ۷ متر بر ثانیه جهت انتقال بازدید کنندگان به راس برج تعبیه شده اند. وجه چهارم شفت نیز به پله های اضطراری اختصاص یافته است.
سازه راس برج سازه ای فلزی است که با وزن ۲۰۰۰۰ تن و مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع در ۱۲ طبقه بنا شده است.این سازه مرتفع ترین سازه طبقاتی در برج های مخابراتی دنیا است. در طبقات راس برج منطقعه ایمن از آتش،سالن دید سر بسته، تریا، گالری آزاد هنری،سکوی دید باز، رستوران گردان و ویژه و طبقات مخابراتی و گنبد آسمان با کاربری های منحصر بفرد در نظر گرفته شده است.
دکل مخابراتی در چهار طبقه و با ارتفاع ۱۲۰ متر ساخته و نصب شده است.طبقات زیرین دکل محل نصب آنتن های مخابراتی کاربران عمومی و سه طبقه فوقانی به آنتن تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده شده است.

مرکز همایش های بین المللی میلاد
مرکز همایش های بین المللی برج میلاد به منظور برگزاری رخدادها های مختلف مانند کنفرانس ها، سمینارها، همایش ها، جشنواره ها، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه ها بنا شده است تا با برخورداری از امکانات منحصر بفرد و منابع انسانی متخصص و مجرب و با استقرار سیستم های مبتنی بر مدیریت کیفیت و استانداردسازی مبتنی بر مدیریت رخدادها اقدام نماید.
این مرکز دارای امکانات اصلی شامل ۷ سالن کنفرانس و فضای نمایشگاهی به مساحت ۷۰۰ متر مربع است.همچنین لابی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع، ۷ اتاق تمرین، ۲ واحد اتاق گریم، استودیو رادیویی و تلویزیویی و خدمات پذیرایی از امکانات جانبی این مرکز است. هتل پنج ستاره بین المللی این هتل با زیر بنای ۵۲۰۰۰ متر مربع جهت ارائه تسهیلات اقامتی و پذیرایی به گردشگران داخلی و خارجی و شرکت کنندگان در همایش پیش بینی شده است.

مرکز تجارت جهانی
این مرکز با زیر بنایی در حدود ۴۰۰۰۰ متر مربع و با امکاناتی مانند بخش معاملات بازرگانی داخلی و خارجی، نمایشگاه های کالا و خدمات ، ارتباطات علمی و فنی ، ارتباطات مخابراتی و تصویری با هدف شناساندن موقعیت صنعتی و تجاری ایران و گسترش تجارت جهانی در نظر گرفته شده است.

نکاتی که باید بدانید !

 • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

 • کتاب منطقه خلاق و پایداری (نگاهی به شکل گیری عملی)
  کتاب منطقه خلاق و پایداری (نگاهی به شکل گیری عملی)
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | تیر ۱۸, ۱۳۹۶

  کتاب منطقه خلاق و پایداری (نگاهی به شکل گیری عملی) به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این کتاب که در زمینه‌ی برنامه‌ریزی منطقه‌ای و مسائل آن به نگارش درآمده است، به تئوری‌های منطقه‌ی خلاق و چگونگی کاربست آنها در ساحت عمل نگاهی تازه و متفاوت افکنده است. نویسنده در فصل نخست به ارائه تبیینی دقیق از مفاهیم و تئوری‌های منطقه خلاق می‌پردازد و در فصل دو، ضمن بیان دیدگاه‌های اندیشمندان مطرح حوزه پایداری، این مفهوم را در ارتباط با محیط‌زیست مورد بحث و بررسی قرار می‌‌دهد.فصل سوم و پایانی کتاب نیزبه نحوه عینی‌سازی این نظریات و مفاهیم در مطالعه…

  فایل
  دانلود
 • کتاب معرفی مهمترین ماهواره های سنجش از دور در منابع زمینی
  کتاب معرفی مهمترین ماهواره های سنجش از دور در منابع زمینی
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | فروردین ۱۷, ۱۳۹۵

  کتاب معرفی مهمترین ماهواره های سنجش از دور در منابع زمینی

  فایل
  دانلود
 • کتاب نمونه ای از طراحی شهری
  کتاب نمونه ای از طراحی شهری
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | اسفند ۲۰, ۱۳۹۴

  کتاب نمونه ای از طراحی شهری

  فایل
  دانلود
 • کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست
  کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۴, ۱۳۹۴

  کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین    لینک دانلود مستقیم کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود
 • کتاب خوشه ها و جهانی شدن
  کتاب خوشه ها و جهانی شدن
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۳, ۱۳۹۴

  کتاب خوشه ها و جهانی شدن - توسعه شهری و اقتصاد منطقه ای - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم کتاب خوشه ها و جهانی شدن - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود
 • کتاب فضاهای امید
  کتاب فضاهای امید
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۲, ۱۳۹۴

  کتاب فضاهای امید - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم کتاب فضاهای امید - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود
 • کتاب دلیل طراحی شهر
  کتاب دلیل طراحی شهر
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۱, ۱۳۹۴

  کتاب دلیل طراحی شهر - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم کتاب دلیل طراحی شهر - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود