همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

 • Email: Info@Shahrsazionline.com
 • Telegram: @shahrsazi0nline
 • Bisphone: Shahrsazionline
 • Googel+ : shahrsazionline
 • Payamak (iran): 30007546323232
 • line: 0935-1373772

زندان‌ها به خارج شهرها می روند

رئیس سازمان زندان‌های کشور یکی از سیاست‌های اصلی این سازمان را انتقال زندان‌ها از داخل شهر به خارج شهرها برشمرد.

غلامحسین اسماعیلی در بازدید از زندان اهر با اشاره به اینکه وجود زندان‌ها در داخل شهر مطلوب نبوده و باعث بروز مشکلاتی برای همسایگان و مجاوران می‌شود، اظهار کرد: با تمهیدات انجام شده و هماهنگی‌های لازم این زندان‌ها به خارج شهرها منتقل می‌شود.

رئیس سازمان زندان‌های کشور به زندان اهر نیز اشاره کرد و افزود: این زندان به علت ارائه خدمات به ۵ حوزه قضایی منطقه ارسباران پاسخگوی منطقه نبوده و در این زمینه طرح انتقال زندان به خارج از شهر با تأمین زمین مناسب و پیشرفت اجرایی بیش از ۵۰ درصد در حال اجراست که تلاش خواهیم کرد با تأمین اعتبارات لازم این پروژه که یکی از نیازهای ضروری منطقه دراین حوزه است در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

وی یکی از سیاست‌های اصلی قوه قضائیه و سازمان زندان‌ها را کاهش جمعیت زندان‌ها و ساماندهی مناسب آنها را از اولویت برنامه‌های این سازمان برای ارتقاء کمی و کیفی زندان‌ها و ارائه خدمات مناسب به آنها عنوان کرد. اسماعیلی هدف از حضور در آذربایجان‌شرقی را بازدید میدانی خود و هیئت همراه از زندان‌ها و دیدار چهره به چهره با زندانیان و شنیدن مسائل و مشکلات آنها برشمرد و افزود: در طول دو روز اقامت در استان آذربایجان شرقی علاوه بر شرکت در همایش کاهش وضعیت زندان‌ها در استان آذربایجان شرقی وضعیت زندان‌ها که در تبریز برگزار می‌شود از تمام زندان‌های موجود در شهرهای مختلف استان بازدید خواهد شد.

عضو شورای عالی قضایی کشور به برنامه‌های دوره زندانبانی جدید اشاره کرد و افزود با تأمین فضاهای مناسب در خارج از شهر برای زندان برنامه‌های متنوع ویژه‌ای برای سپری کردن بهینه مدت زندانیان در قالب برنامه‌های آموزشی، فرهنگی، اصلاحی تربیتی و آموزش‌های مهارت‌آموزی و فنی حرفه‌ای بتوانیم در دوران زندانی این افراد بهره کافی و لازم را به منظور ارتقاء آموزش‌های فنی و حرفه‌ای مهارت آموزی و مسائل معنوی و فرهنگی زندانیان برداریم.

دراین بازدید رئیس دادگستری اهر با ارائه گزارشی از وضعیت فرهنگی و اجتماعی زندان فعلی اهر را پاسخگوی این شهرستان ندانست و خواستار اختصاص اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه زندان اهر در جاده اهر ـ ورزقان شد. امام جمعه اهر نیز در این بازدید: برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و معنوی و کارگاه های مختلف آموزشی را در استفاده بهینه از دوران سپری شدن زندانیان مهم ارزیابی کرد و خواستار اهتمام ویژه با اختصاص اعتبارات ویژه به این امر شد.

نکاتی که باید بدانید !

 • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

 • کتاب منطقه خلاق و پایداری (نگاهی به شکل گیری عملی)
  کتاب منطقه خلاق و پایداری (نگاهی به شکل گیری عملی)
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | تیر ۱۸, ۱۳۹۶

  کتاب منطقه خلاق و پایداری (نگاهی به شکل گیری عملی) به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این کتاب که در زمینه‌ی برنامه‌ریزی منطقه‌ای و مسائل آن به نگارش درآمده است، به تئوری‌های منطقه‌ی خلاق و چگونگی کاربست آنها در ساحت عمل نگاهی تازه و متفاوت افکنده است. نویسنده در فصل نخست به ارائه تبیینی دقیق از مفاهیم و تئوری‌های منطقه خلاق می‌پردازد و در فصل دو، ضمن بیان دیدگاه‌های اندیشمندان مطرح حوزه پایداری، این مفهوم را در ارتباط با محیط‌زیست مورد بحث و بررسی قرار می‌‌دهد.فصل سوم و پایانی کتاب نیزبه نحوه عینی‌سازی این نظریات و مفاهیم در مطالعه…

  فایل
  دانلود
 • کتاب معرفی مهمترین ماهواره های سنجش از دور در منابع زمینی
  کتاب معرفی مهمترین ماهواره های سنجش از دور در منابع زمینی
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | فروردین ۱۷, ۱۳۹۵

  کتاب معرفی مهمترین ماهواره های سنجش از دور در منابع زمینی

  فایل
  دانلود
 • کتاب نمونه ای از طراحی شهری
  کتاب نمونه ای از طراحی شهری
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | اسفند ۲۰, ۱۳۹۴

  کتاب نمونه ای از طراحی شهری

  فایل
  دانلود
 • کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست
  کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۴, ۱۳۹۴

  کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین    لینک دانلود مستقیم کتاب طراحی خیابان و محله سبز برای جامعه و محیط زیست - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود
 • کتاب خوشه ها و جهانی شدن
  کتاب خوشه ها و جهانی شدن
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۳, ۱۳۹۴

  کتاب خوشه ها و جهانی شدن - توسعه شهری و اقتصاد منطقه ای - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم کتاب خوشه ها و جهانی شدن - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود
 • کتاب فضاهای امید
  کتاب فضاهای امید
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۲, ۱۳۹۴

  کتاب فضاهای امید - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم کتاب فضاهای امید - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود
 • کتاب دلیل طراحی شهر
  کتاب دلیل طراحی شهر
  نوشته شده توسط مرجان جعفری | بهمن ۲۱, ۱۳۹۴

  کتاب دلیل طراحی شهر - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم کتاب دلیل طراحی شهر - پخش اختصاصی از شهرسازی آنلاین

  فایل
  دانلود