شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

قول‌های مدیر جدید اراضی عباس‌آباد

مدیرعامل جدید شرکت نوسازی عباس‌آباد مدیریت جهادی مدنظر مقام معظم رهبری را مسیر تحقق قطب فرهنگی و گردشگری و تنفسگاه پایتخت عنوان و بر تکمیل طرح ها و پروژه های شاخص به عنوان اولویت این شرکت تأکید کرد.

 اردشیر نوریان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اداره کلان شهر تهران تأکید کرد: ایجاد قطب فرهنگی و گردشگری پایتخت در اراضی عباس‌آباد یکی از کلان‌ترین برنامه‌ها و رویکردهای مدیریت شهری است که تنها با رویکردی جهادی محقق خواهد شد.

وی اراضی عباس‌آباد را به لحاظ کارکرد در حیات شهری تهران بسیار پراهمیت دانست و یادآور شد: رهبر معظم انقلاب همواره بر مسائل فرهنگی شهرها و همچنین حفظ درختان و توسعه فضای سبز به خصوص در تهران تأکید دارند و بر اساس فرمایش صریح ایشان اراضی عباس‌آباد باید به فضای سبز و بر حسب نیاز به کاربری های فرهنگی اختصاص پیدا کند.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد همچنین خاطرنشان کرد: به ثمره مدیریت جهادی سالهای اخیر در شهر تهران بیش از ۱۰۰ هکتار فضای سبز در این اراضی ایجاد و احیا شده و هم اکنون این بخش از شهر به عنوان تنفس‌گاهی طبیعی برای شهر محسوب می‌گردد.

به گفته نوریان از سال ۸۵ تاکنون اراضی عباس‌آباد با احداث بوستان ها، فضاهای تفریحی و همچنین زیرساخت‌های فرهنگی از منطقه‌ای بایر و بی ثمر در حیات شهری پایتخت به مجموعه‌ای فرهنگی و گردشگری تبدیل شده که شهروندان تهرانی را به سوی خود جلب می‌کند.

وی به وجود برخی ساختمان های دولتی و تملک برخی نهادها در اراضی عباس آباد اشاره و تصریح کرد: براساس مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی امیدواریم با همکاری همه دستگاه‌ها و نهادها، شاهد تحولات خوبی در جهت اجرای طرح جامع و استفاده عموم مردم از این اراضی باشیم.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد همچنین یادآور شد: پروژه‌ها و طرح‌های متعددی در اراضی عباس آباد اجرا شده و در حال اجرا است که تعدادی از آنها نظیر پل طبیعت و آسمان نما به لحاظ معیارهای کمی و کیفی و کاربردی در سطح ملی و منطقه‌ای حائز اهمیت خواهند بود که اولویت نخست شرکت نوسازی تکمیل نهایی و بهره‌برداری از آنها در آینده‌ای نزدیک است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)