شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • instagram : shahrsazionline.ir
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

ساماندهی بلوار ابوریحان بیرونی ابرکوه

مسئول دفتر فنی شهرداری ابرکوه از آغاز ساماندهی بلوار ابوریحان بیرونی خبر داد.

احمدرضا اسدی اظهار داشت: اجرای پروژه بلوار ابوریحان بیرونی در شهرک آزادگان جزو وظایف قانونی شرکت مسکن بسیجیان است اما با گذشت هشت سال از احداث این شهرک، بسیاری از اقدامات عمرانی نظیر احداث بلوار و … هنوز اجرایی نشده است.

وی بیان کرد: به دلیل اینکه از یک سو شرکت مسکن بسیجیان با مشکلات مالی مواجه شده و تعهدات خود را به موقع انجام نداده و از سوی دیگر شهروندان و ساکنان این منطقه از وضعیت فعلی ناراضی بوده و مشکلات بسیاری را به دلیل وضعیت این بلوار تحمل می کردند، شهرداری برای زیرسازی و آسفالت این بلوار با مشارکت این شرکت اعلام آمادگی کرده و کار آغاز شده است.

اسدی ادامه داد: مرحله زیرسازی و لبه گذاری این بلوار در محدوده ای که مربوط به شرکت مسکن بسیجیان است، انجام می شود و آسفالت آن با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با مدیر عامل این شرکت، منوط به پرداخت سهم شرکت مسکن بسیجیان برای انجام این کار است.

وی با اشاره به احداث بخش دیگری از این بلوار که در حیطه وظایف شهرداری قرار دارد و ادامه بلوار تا خیابان سرو اظهار داشت: توافقات اولیه برای طراحی و ادامه بلوار در دست انجام است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)