شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

همایش شناسنامه فنی ساختمان

نخستین همایش شناسنامه فنی ملکی ساختمان با حضور رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی معاون وزیر راه و شهرسازی و مسوولان سازمان نظام مهندسی ساختمان آغاز به کار کرد.

نخستین همایش شناسنامه فنی ملکی ساختمان صبح یکشنبه ۱۵ دی در دانشگاه شهید بهشتی آغاز به کار کرد و تا دوشنبه ۱۶ دی برگزاری آن ادامه خواهد داشت.
این همایش در شش محور تاثیرات صدور شناسنامه فنی ملکی بر روی صنعت ساختمان کشور، استاندارد و شناسنامه فنی ملکی ساختمان، تاثیرات اقتصادی صدور شناسنامه فنی ملکی ساختمان، تاثیرات اجتماعی و فرهنگی صدور شناسنامه فنی ملکی، نقش دستگاه های قانونگذاری و اجرایی کشور در صدور شناسنامه فنی ملکی ساختمان تاثیر شناسنامه فنی ملکی بر حقوق شهروندی برگزار می شود.
گفتنی است بررسی اصلاحات قانون نظام مهندسی، بررسی نظام نامه ارجاع کار نظارت و شهرداری ها و قانون صدور شناسنامه فنی ملکی از جمله پنل هایی است که در این همایش با حضور مسئولین و کارشناسان برگزار شد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)