همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

مشکل مسکن در عراق جدی است

نوری مالکی نخست وزیر عراق بحران مسکن در این کشور را بحرانی فزاینده توصیف کرد .

نوری المالکی طی مراسم نمایش طرحهای ساخت شهر جدید بصره گفت : بحران مسکن در عراق یکی از بحرانهای فزاینده در کشور است که در پی سیاستهای رژیم معدوم سابق ایجاد شد چرا که این رژیم در ساخت مدارس و واحدهای مسکونی و خدمت رسانی به شهروندان طی چند دهه اهمال کرد .
مالکی خاطر نشان کرد حل واقعی مشکل مسکن در عراق نیازمند اجرای طرحهای بزرگی مانند طرحهای بصره جدید و کرانه کربلا است . وی افزود: اولویت کنونی دولت ساخت واحدهای مسکونی برای فقرا است .
مالکی درباره خطرناک بودن وعده های دروغین انتخاباتی و تاثیر منفی آن بر خدمت رسانی به شهروندان نیز هشدار داد .

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

one script

قانون‏ اساسی‏ عراق

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۲۳, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است قانون‏ اساسی‏ عراق‏ اصل‏۱ حکومت‏ عراق‏ جمهوری‏ دموکراتیک‏ خلق‏ می‏ باشد و هدف‏ اساسی‏ آن‏ تحقق‏ یک‏ دولت‏ عربی‏ مبتنی‏ بر نظام‏ سوسیالیستی‏ است‏. اصل‏۲ ...
مشارکت کره جنوبی در بازسازی عراق

مشارکت کره جنوبی در بازسازی عراق

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ تیر ۲۵, ۱۳۹۲ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است نوری المالکی نخست وزیر عراق از کره جنوبی خواست تا در روند بازسازی عراق مشارکت کند. نخست وزیر عراق روز گذشته اعلام کرد که این ...