همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

اهمیت ایمنی و افزایش هزینه سامانه های حمل و نقل هوشمند

هزینه سامانه حمل و نقل هوشمند تا سال ۲۰۱۸ ، به ۱۰۲ میلیارد دلار خواهد رسید.

بهتر است این طور شروع کنیم که پول هوشمند در حمل و نقل هوشمند است. در یک تحقیق که توسط شرکت (MarketsAndMarkets) انجام شده ،‌ نشان می دهد هزینه جهانی برای حمل و نقل هوشمند تا ۲۰۱۸ چهار برابر شده و به رقمی بیش از ۱۰۲ میلیارد دلار خواهد رسید (از رقم ۲۷ میلیارد دلار در حال حاضر).

مبلغ هزینه شده در سامانه های ارتباطی که هم کار را از هدایت ترافیک محلی تا فراهم کردن جاهای پارک و اطلاعات بلیط های ترافیکی که همه آنها برای امنیت و کارایی بیشتر جاده ها طراحی شده اند ، در طول سالیان آتی سالی ۲۴ درصد افزایش خواهد یافت.

در ماه آگوست دپارتمان حمل و نقل ایالات متحده برنامه های خود را مبنی بر انجام بزرگترین آزمایش دنیای واقعی وسایل حمل و نقل هوشمند که شامل ارتباطات خودرو با خودرو (V2V) و خودرو با جاده و محیط اطراف (V2I) اعلام کرده است.

این آزمایش شامل ۳۰۰۰ وسیله نقلیه از شرکت های جنرال موتور و فورد می باشد. (خودرو ، اتوبوس و کامیون)

این تلاش ها در جهت پیشرفت های ایمنی و کمک به خودروها در جلوگیری از تصادف و نیز بهبود ارتباطات ترافیکی به صورت کلی می باشد.

پرتال جامع اطلاعات تخصصی صنعت حمل ونقل

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)

ضرورت استفاده از سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) در شهر الکترونیک

ضرورت استفاده از سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) در شهر الکترونیک

این مطلب را مرجان جعفری در تاریخ دی ۲۷, ۱۳۹۴ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است ضرورت استفاده از سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) در شهر الکترونیک – پخش از شهرسازی آنلاین لینک دانلود مستقیم ضرورت استفاده از سیستم ...
کتاب طرح راهبردي سيستم هاي حمل و نقل هوشمند

کتاب طرح راهبردی سیستم های حمل و نقل هوشمند

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ دی ۲۲, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است طرح راهبردی سیستم های حمل و نقل هوشمند عنوان لاتین: Manitoba Intelligent Transportation Systems Strategic Plan مترجم: ناصر پورمعلم ناشر: وزارت راه و ترابری – ...
one script

سامانه های حمل و نقل هوشمند یا ITS

این مطلب را اشکان کامرانی در تاریخ فروردین ۶, ۱۳۹۳ در شهرسازی آنلاین قرار گرفته است سامانه های حمل و نقل هوشمند یا ITS با رشد جمعیت و پدیده های غیر قابل کنترل مهاجرت و حاشیه نشینی، اکنون جمعیت شهرنشین به ...