شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

ردیاب فشرده GPS سه ‌بانده

شرکت San Jose Navigation محصول جدید خود که یک ردیاب پنهان GPS فشرده سه بانده (به نام G-19B) است را به بازار عرضه نموده است. این ردیاب برای کاربردهای ردیابی Micro و امنیت خودرو طراحی شده است. با یکپارچه نمودن یک گیرنده GPS میکرو دارای عملکرد قوی با یک فرستنده سلولی GSM، این وسیله (با داشتن ابعاد پاکتی) نیاز به آنتن خارجی نخواهد داشت.

این وسیله می‌تواند گزارش‌های دقیقی با استفاده از سیستم GPS تهیه نمایدکه ID کاربر، داده‌های مکانی در قالب UTC، عرض و طول جغرافیایی، SOG و COS و همچنین وضعیت خودرو را نشان ‌خواهد داد و آن را به صورت گزارش‌های خودکار منظم، گزارش‌های نمونه‌گیری رندم و یا زنگ‌های هشدار وضعیت اضطراری، ارسال می‌نماید.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)