شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

کارت‌های هوشمند در حمل و نقل عمومی فرانسه

سازمان حمل و نقل عمومی کشور فرانسه در سیستم حمل و نقل عمومی خود از کارت‌های هوشمندی استفاده می‌کند که به سیستم شناسایی افراد با استفاده از فرکانس‌های رادیویی مجهز است.

شرکت حمل و نقل عمومی کشور فرانسه در حال اجرای آزمایشی استفاده از کارت‌های هوشمند جدیدی با نام “Weneo” است که به سیستم RFID (سیستم شناسایی با استفاده از فرکانس‌های رادیویی) و همچنین اتصال USBمجهز خواهد بود.

این کارت‌ها به افراد اجازه می دهد تا با اتصال آن به رایانه‌های خود در منزل بلیط خریداری کنند. ضمن اینکه با داشتن چهار گیگا بایت حافظه می تواند به عنوان کارت قابل حمل ذخیره اطلاعات نیز مورد استفاده قرار گیرند.

جهت حفظ ایمنی اطلاعات شخصی و اطلاعات حساب کاربر، دسترسی به این اطلاعات از طریق سیستم RFID که توسط یک تراشه مجزا به کار انداخته شده و تنها کد کاربری در آن موجود است، قابل دسترسی نبوده و زمانی که فرد کارت خود را در کارت‌خوان محل جایگاه عبور می کشد این کد به سیستم اصلی وارد شده و هزینه سفر از آن کم خواهد شد.

در صورتی که این دوره آزمایشی که هزار نفر از مشتریان سازمان حمل و نقل عمومی فرانسه در آن عضو هستند با موفقیت رو به رو شود استفاده از این کارت‌ها در سر تا سر فرانسه گسترش می یابد.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)