شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

برپایی نمایشگاه معماری

نخستین نمایشگاه معماری دوم تا هفتم آذر ماه در مجتمع فرهنگی هنری شیخ صدوق (ره) در شهرری دایر می‌شود.

حسین ربیعی از برپایی نمایشگاه معماری در شهرری خبر داد و گفت: نخستین نمایشگاه معماری با عنوان حضور توسط سمیه مهدی‌نژاد در مجتمع فرهنگی هنری شیخ صدوق (ره) برگزار می‌شود. کارشناس مسئول هنری منطقه ۲۰ تصریح کرد: در این نمایشگاه ۲۱ اثر از این هنرمند جوان در معرض دید عموم مردم قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه با توجه به این آثار افزود: این آثار بناهای معماری اسلامی را نشان می‌دهد که توسط سمیه مهدی نژاد ساخته شده است. ربیعی ادامه داد: در این آثار از ابزار ساده ی معماری از جمله راپیت، گواش و مداد استفاده شده است. وی با اشاره به این هنرمند جوان بیان کرد: سمیه مهدی نژاد متولد سال ۱۳۷۰ است و تا به حال چهار نمایشگاه انفرادی و اختصاصی داشته است.

کارشناس مسئول هنری منطقه ۲۰ افزود: مهدی‌نژاد دارای مدرک مهندسی معماری و ساکن شهرری است. ربیعی در ادامه با توجه به اهداف این هنرمند از برگزاری این نمایشگاه ذکر کرد: مهدی نژاد یک سبک جدیدی را در معماری و هنر را ابداع خواهد کرد و برگزاری این نمایشگاه‌ها وی را برای معرفی سبک جدید همراهی می‌کند.

کارشناس مسئول هنری منطقه ۲۰ در پایان تاکید کرد: علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ دوم تا هفتم آذر ماه به مجتمع فرهنگی هنری شیخ صدوق(ره) مراجعه کنند. این گزارش حاکی است، علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به فلکه اول دولت‌آباد، پارک مهران مجتمع فرهنگی هنری شیخ صدوق (ره) مراجعه کنند.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)