همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Shahrsazionline@Gmail.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Soroush: @shahrsazi0nline
  • Instagram : shahrsazionline.ir

همایش شناسنامه فنی ساختمان

شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، حمایت معنوی خود را از برگزای همایش شناسنامه فنی و ملکی کشور اعلام کرد.

نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اعلام این خبر افزود: در پی برگزاری نخستین همایش شناسنامه فنی و ملکی ساختمان در کشور و به درخواست دبیرخانه دائمی این همایش، هیات رییسه شورای مرکزی حمایت از برگزاری این همایش را تصویب کرد.

علی فرج زاده ها افزود: خوشبختامه مطالبه اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آیین نامه اجرایی آن در کشور تشدید شده و برگزاری این همایش توسط بخش خصوصی یکی از ارزش های افزوده جریان مطالبه گری قانون در کشور محسوب می شود.

وی از استان ها خواست تا در برگزاری این همایش ملی مشارکت داشته باشند و فرصت بوجود آمده را به جمع بندی اجرای این موضوع مهم اختصاص دهند و فرصت ها و موانع اجرای کامل صدور شناسنامه فنی و ملکی را از طریق دست اندرکاران مختلف در بخش حاکمیت، دولت، شهرداری ها و نیز بخش خصوص در این همایش مورد بررسی قرار دهند.

سایت همایش شناسنامه فنی و ملکی ساختمان به نشانی http://www.ttcb.ir نیز راه اندازی شده است. نخستین همایش شناسنامه فنی و ملکی ساختمان روزهای ۱۵ و ۱۶ دی ماه سال جاری در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود. شناسنامه فنی و ملکی ساختمان سندی است که حاوی اطلاعات فنی و ملکی ساختمان بوده و توسط سازمان نظام مهندسی استان صادر می شود و چگونگی رعایت مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرسازی باید در شناسنامه فنی و ملکی ساختمان قید شود.

بررسی آخرین وضعیت اجرای قانون شناسنامه فنی ملکی در ساخت و ساز کشور،- معرفی دستگاه های حقوقی در حوزه اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،معرفی بخش خصوصی فعال در حوزه صنعت ساختمان ایمن و استاندارد، آسیب شناسی عدم اجرای صدور شناسنامه فنی ملکی در ساختمان های کشور، راهکارهای بررسی صدور شناسامه فنی ملکی و افزایش عمر ساختمان ها در کشور ازمحورهای این همایش عنوان شده است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)