شهرسازی آنلاین

|

پایگاه تخصصی شهرسازی ایران

فروشگاه
فــــــایل
شهرسازی

همایش و رویدادهای شهرسازی

آرشیو

پیشنهادات ویژه شهرسازی آنلاین

  • Email: Info@Shahrsazionline.com
  • Telegram: @shahrsazi0nline
  • Bisphone: Shahrsazionline
  • Googel+ : shahrsazionline
  • Payamak (iran): 30007546323232
  • line: 0935-1373772

روز شهرساز در بندرعباس

مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی هرمزگان از برگزاری مراسم روز شهرساز در بندرعباس خبر داد.

افشین بهرامی گفت: این مراسم صبح چهارشنبه با حضور استاندار هرمزگان، سرپرست راه و شهرسازی هرمزگان، مهندسین شهرساز، مسوولان استانی، شهرداران و شهروندان در هتل هرمز برگزار می شود. وی با بیان اینکه این مراسم هر ساله ۱۵ آبان ماه همزمان با روز شهرساز برگزار می شود، بیان داشت: امسال به دلیل تقارن این روز با عزاداری دهه اول محرم با تاخیر ۲۹ آبان برگزار می شود.
بهرامی هدف از برگزاری مراسم روز شهرساز در هرمزگان را آشنایی با مسائل روز شهرسازی عنوان کرد و گفت: در این روز سه کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان در مراسم تدارک دیده شده است. وی همچنین از برگزاری مراسم تجلیل از شهرداران برتر استان در این روز خبر داد و افزود: در این روز شهرداران استان تجلیل و سه شهردار برتر هرمزگان که مولفه های شهرسازی را مدنظر قرار داده اند مورد تقدیر ویژه قرار خواهند گرفت.
مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان در ادامه به محورای همایش بزرگداشت روز شهرساز اشاره کرد و گفت: بررسی تناسبات معماری اسلامی ـ ایرانی با معماری بومی و ارائه الگوهای طراحی کارآمد، بررسی شاخص های شهرداران خلاق، راه های منابع درآمدی پایدار شهری و… از جمله محورهای این همایش است.

نکاتی که باید بدانید !

  • - فایل هایی که برای دانلود قرار داده می شوند با لینک مستقیم از دیتا سنتر ملی می باشند. - شهرسازی آنلاین صحت فایل را تایید می نماید. - اگر پستی دارای پیش نمایش می باشد این به معنی نمایش فایل قبل از دانلود است. - در صورت هر گونه مشکلی با فایل های دانلود حتما از طریق فرم تماس ما را مطلع کنید تا مشکل بر طرف شود. - پست هایی که دارای حجم فایل نیستند یعنی لینک دانلود ندارند.

دیدگاه ها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

مطالب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم ;)